Дочірнє підприємство "Хольмер-Україна" створене в 2002 році. Наша компанія знаходиться у місті Буча. Місцезнаходження вибрано стратегічно правильно, не далеко від Києва, хороша транспортна розв'язка. Ми виконуємо постачання сучасної та високоякісної сільськогосподарської техніки марки "Holmer", "Agrifac", "AVR", "Degelman".
Одним з найважливіших завдань компанії є здійснення гарантійного і післягарантійного ремонту, обслуговування та сервісу всіх наших продуктів, що представлені на ринку України. Наша сервісна служба - це команда висококваліфікованих інженерів і механіків з велеким досвідом роботи, які щороку проходять підготовку в Німеччині. Мобільні бригади сервісної служби оснащені професійним обладнанням, вони обслуговують техніку не тільки в Україні, а також в Египті, Китаї, Білорусії, Молдові.
"Хольмер-Україна" є дочірнім підприємством німецької компанії Холмер Машиненбау ГмбХ (HOLMER Maschinenbau GmbH). Історія створення першого бурякозбирального комбайну переносить нас у далекий 1974 рік, коли був розроблений перший у світі 6-ти рядний, самохідний комбайн по збиранню цукрового буряка. Тоді ще ніхто не передбачав, що це був перший крок у вік нової техніки збирання врожаю.
На сьогоднішній день успішно працюють вже більше ніж 3000 комбайнів на ринках Європи, СНД, України і країнах ближнього і далекого закордоння. До особливих переваг відноситься інновація, високоякісний стандарт та конструктивний діалог з нашими клієнтами. Техніку збирають на заводах в Баварії (м. Егмюль). Там працює більше ніж 260 спеціалістів, що маюсь високу спеціалізацію і прагнення виготовляти якісну всепогодну техніку, що враховує будь-які бажання наших клієнтів. Задопомогою високопродуктивних компютеризованих машин, роботів і лазерного обладнання для різки металів, які не допускають похибок та гарантують високу якість, була створена техніка, що не знає аналогів у своїй галузі.
На даний час в групу фірм HOLMER входять пять дочірніх підприємств - у Грос Гемерслебен (Німеччина), Польщу, Франції, Чехії, Україні.
Для нашої компанії 2013 став роком нових досягнень. З лютого місяця Дочірнє підприємство "Хольмер-Україна" входить в группу компаній "EXEL Industries".
"EXEL Industries" - це група компаній працюючих у сільськогосподарській галузі, промисловості та з широким споживчим ринком, купуючи фірму "HOLMER Maschinenbau GmbH", группа укріплює свою присутність на ринку сільськогосподарської і в першу чергу бурякозбиральної техніки. Спеціалізація компанії - високоточна техніка для зрошування в сільському господарстві (1 місце у світі) та в промисловості (3 місце у світі). 3200 співробітників у 25 країнах на 5 континентах. Детальніше на www.exel-industries.com

www.holmer-maschinenbau.com