Закінчила свою роботу міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва AGRO ANIMAL SHOW 2016 яка проходила за підтримки Міністерства аграрної політики України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції. ДП «Хольмер-Україна» приймало активну участь в її роботі і висловлює свою подяку організаторам виставки, які змогли створити всі необхідні умови для плодотворної роботи. Як представники кількох європейських виробників сільськогосподарської техніки ми відмітили для себе низку проблем з якими зіткнуться в цьому році майже усі закордонні виробники. Як ніколи сільське господарство України потребує сьогодні скорішого реформування, приведення в відповідність вартості сільгосппродукції , доступності кредитування, стабілізації курсу гривні.

В рамках виставки вдалося провести переговори з багатьма німецькими та українськими компаніями про майбутні постачання нашої продукції. Було приємно і корисно познайомитися з новими колегами і потенційними замовниками. Гості експозиції познайомились з новим напрямком роботи нашого підприємства – технікою бельгійського виробника AVR для картоплярства, яка охоплює всі технологічні процеси від обробітку ґрунту до складання коренеплодів на зберігання.

Відвідувачів було в порівнянні с попереднім роком менше, тож ми мало надіялись на появу великої кількості нових клієнтів. Корисним було також живе спілкування з колегами, сільгоспвиробниками, фахівцями оточуючих галузей, коли разом знаходились рішення в пошуку спільних взаємовигідних напрямків співробітництва.