25 серпня, в Парижі відбулась зустріч Голови Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор» Андрія Дикуна та представників Конфедерації виробників цукрового буряку Франції (Confédération Générale des Planteurs de Betteraves, CGB).

Присутні на зустрічі Ерік Лене, Президент CGB, та Жан-П’єр Дюбре, Віце-президент CGB і Президент Всесвітньої асоціації виробників цукрового буряку та цукрової тростини наголосили на важливості співпраці Франції та України в сфері розвитку цукрової галузі.

«Відбулася важлива для українських виробників цукру зустріч. Нам вдалось домовитись про поглиблення співпраці в рамках покращення технічного забезпечення та законодавчих аспектів галузі, французькі експерти готові ділитися своїм досвідом у здійсненні відповідних реформ, у тому числі щодо змін до законодавства у наближенні до європейських норм», — коментує Дикун.

«Укрцукор» продовжує активно працювати з міжнародними організаціями з метою обміну досвідом. Франція займає передову позицію по виробництву цукру в Європі, тому є ключовим стратегічним партнером України.