До 2020 року агрохолдинг «Мрія» планує збільшити площі під цукровими буряками до 10 тис. га із запланованих у 2017 році 3,5 тис. га.

Про це повідомив операційний директор компанії Андрій Григоров, передає ІА «Agravery».

«У 2018 ми плануємо відвести під цукровий буряк 5 тис. га, а в 2020 році — 10 тис. га. Техніки для посіву, обробки і викопування цукрового буряку у нас досить для цих площ», — розповів він.

Компанія також розраховує, що попит на буряк забезпечать цукрові заводи, які придбав ТОВ «Радехівський цукор» у компанії «Т-Цукор».

«У нас є довгострокова програма по відновленню технічного парку. Ми плануємо інвестувати 25 млн дол. у цьому напрямку, в минулому році інвестували 9 млн дол., в першому півріччі 2017 роки плануємо отримати 4 трактори Case, 12 обприскувачів Case, дискові борони, 3 сівалки Challenger, 7 навантажувачів Manitou», — стверджує пан Григоров.

Агрохолдинг «Мрія» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, заснований в 1992 році Іваном Гутою. На сьогоднішній день його земельний банк становить 180 тис. га, розташованих в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Рівненській областях. Вирощує пшеницю, соняшник, картоплю, кукурудзу, сою, рапс, ячмінь, горох, гречку і сорго.