День Поля Німецько-українського аграрного демонстраційного та навчального центру (АДНЦ), що відбувся 14 та 15 вересня 2017 року у смт Дослідницьке (Київська область).

Окремої уваги, під час показів, заслуговує демонстрація в роботі бурякозбирального комбайну HOLMER TERRA DOS T4-40. Це - потужний трьохвісний бурякозбиральний комбайн, з бункером об’ємом 45м3, який можна повністю розвантажити за 50 секунди. В Україну був завезений в 2016 році і викопав близько 600 га.

Особливістю HOLMER TERRA DOS T4-40 є 7 очисних вальців на приймальному столі, зазвичай у інших виробників бурякозбиральних машин – 6, це збільшує площу очистки буряку. Але головною родзинкою є презентована в Ганновері на виставці Agritechnika - конструкція для збивання гички коренеплодів буряка. На двох, валах, що обертаються в протилежні сторони знаходяться 50 гумових бичів (“пальців”), вали розміщуються на кожному рядку паралельно напрямку руху. Завдяки такій орієнтації пальці дефоліатора обертаються з мінімально можливою швидкістю, мають збільшений час обробки коренеплоду і як наслідок більший контакт для збивання гички. Коренеплід виходить чистий, без залишків гички.

Така опція досить популярна в Німеччині оскільки дозволяє виробникам довго зберігати буряк в кагатах на полях. Однією з запорук такого зберігання, є якісна очистка буряку від залишків гички. Ця конструкція доповнює стандартний запатентований компанією HOLMER гичкозрізач DynaCut, який завдяки точному веденню ножів гичкозрізача гарантує оптимальний зріз маківки буряка. За забезпечення цілісності коренеплоду відповідає система EasyLift, яка не підриває, а піднімає буряк з ґрунту, з можливістю регулювання заглиблення копаючих лемішів кожного рядка окремо.