В перше на виставці Agritechnica 2017, система менеджменту самохідних збиральних машин отримає від комісії DLG срібну медаль. За допомогою HOLMER SmartTurn вперше на самохідний збиральний техніці реалізована можливість автоматичного повороту – у тому числі автоматичний підйом та заглиблення копального агрегату, а також система необхідного при маневрі рульового керування. Встановлене програмне рішення від REICHHARDT та HOLMER вперше поєднує в собі інформацію з механічної системи ведення по рядках, менеджмент повороту та систему керування GNSS (Global Navigation Satellite System). SmartTurn захищає землю, зменшує втрати врожаю, зменшує необхідний час розвороту та заїзду в рядки і полегшує працю комбайнера.

Хитрий спосіб повернути

HOLMER SmartTurn вперше комбінує в собі механічну систему ведення комбайна Terra Dos T4 по рядках і менеджмент повороту HOLMER TerraControl з системою керування GNSS, яка більш відома по застосуванню на тракторах.

1. У кінці рядків (на краю поля) система, за допомогою акустичного сигналу, автоматично відображає оптимальний час для початку процесу повороту, який комбайнер активно починає робити. Terra Dos T4 автоматично припиняє процес збирання та підіймає копачі в ідеальній точці.

2. Одночасно рульове управління GNSS бере на себе процес повороту. Використовується ідеальний поворотний шлях. Система автоматично контролює правильну наступну колію.

3. Потім SmartTurn автоматично позиціонує копачі в ідеальній точці. Згодом, керування на себе бере система автоматичного ведення по рядках, яка керує комбайном на полі під час збирання. Крім того, REICHHARDT SMART CONTROL записує, обробляє інформацію розвороту, та візуалізує це, щоб зробити можливість розпізнання областей повороту для системи в наступному. Зібрані дані доступні для документації та оцінки.

Переваги

SmartTurn мінімізує тиск на ґрунт, оскільки обирається оптимальна траєкторія. Зменшуються втрати врожаю оскільки підняття та заглиблення копаючого агрегату виконується автоматично. Крім того, зменшуються витрати зайвого часу, якій, наприклад, необхідний комбайнеру для рахування рядків. Для комбайнера HOLMER SmartTurn є помітним полегшенням, що дає йому можливість повністю зосередитися на якості копання.

Офіційне нагородження відбудеться на виставці Agritechnica в листопаді 2017 року м. Ганновер.