Закінчила свою роботу міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва AGRO ANIMAL SHOW 2018 яка проходила за підтримки Міністерства аграрної політики України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції. ДП «Хольмер-Україна» приймало активну участь в її роботі і висловлює свою подяку організаторам виставки, які змогли створити всі необхідні умови для плодотворної роботи.

В рамках виставки вдалося провести переговори з багатьма німецькими та українськими компаніями про майбутні постачання нашої продукції. Було приємно і корисно познайомитися з новими колегами і потенційними замовниками. Гості експозиції познайомились з новим напрямком роботи нашого підприємства – технікою бельгійського виробника AVR для картоплярства, яка охоплює всі технологічні процеси від обробітку ґрунту до складання коренеплодів на зберігання.

Відвідувачів дуже зацікавив наш стенд симулятор збирання цукрових буряків. Кожний бажаючий мав можливість випробувати себе у якості комбайнера оператора бурякозбирального комбайна HOLMER T4-40, навантажувача очисника TERRA FELIS TF2, багатофункційної машини HOLMER TERRA VARIANT.

Корисним було також живе спілкування з колегами, сільгоспвиробниками, фахівцями оточуючих галузей, коли разом знаходились рішення в пошуку спільних взаємовигідних напрямків співробітництва.