До 2020 року український агрохолдинг «Астарта» планує побудувати і ввести в експлуатацію на Наркевицькому цукровому заводі силос для зберігання цукру ємністю 60 тис. т.

Про це повідомив керівник департаменту цукрового виробництва «Астарти» Валерій Соколенко на ІІ Міжнародному конгресі виробників і переробників цукрового буряка «Sugar World 2018».

У 2017 році агропромхолдинг також почав розробку проекту станції водоочистки в Глобинському промисловому кластері компанії, куди входять цукровий і соєпереробний заводи, а також біоенергетичний комплекс.

«Глобино — промислово активний регіон України, де розташована значна кількість виробничих підприємств, а кількість природних ресурсів обмежена. Тому з'явилася ідея створення повноцінного заводу очищення стічних вод міжнародного зразка. Вже цієї весни почнуться підготовчі роботи», — говорять в «Астарті».

Відзначається, що реалізація проекту дозволить зменшити використання поверхневих вод вдвічі, повторно використовувати частину очищеної води в закритому виробничому циклі цих підприємств, відповідати міжнародним вимогам в області охорони навколишнього середовища.