На сьогодні Гнідавський цукровий завод продовжує втілювати в практику роботу з фасованим продуктом, яку започаткували у 2003 році. Нині на підприємстві є сім видів цукру до фасування, які складають сімнадцять позицій фасованої продукції.

Про це повідомляє прес-служба Гнідавського цукрового заводу. 

Тут є досвід роботи з великими мережами як національного масштабу, так і європейського виробника. Протягом цього часу було імпортовано понад вісім видів продукції європейського виробника на український ринок.

Серед досягнень підприємства — виробництво природного цукру, бо чи не єдині, хто виготовляє природній цукор із цукрового буряка, коли у всьому світі це роблять тільки з цукрової тростини.

«Ми називаємо цей продукт «живим», адже коли після виготовлення висипати цей продукт на поверхню, то кристалики ще довго будуть рухатися», — розповідає генеральний директор ТзОВ «Західна цукрова група» Інна Власюк.

Посадовець переконана, що перспектива будь-якого заводу залежить і від процесу фасування, тому аналізуватимуть цей напрямок, адже світ, так як і ринок збуту змінюється.

Сьогодні безпека якості — це важливий напрямок, якого потребують усі. Сьогодні держава вже посилює вимоги до якості промислового виробництва, тому майбутнє саме за фасованим продуктом на полицях магазинів і, дивлячись на європейські стандарти, можна в цьому переконатися, адже там вагового продукту на полицях магазинів немає.