У 2018 році на авансування виробників цукрових буряків агрохолдинг «Астарта-Київ» витратить 120 млн грн.

Про це заявила начальник управління заготівлі сировини «Астарта-Київ» Інна Єфімчук, передає ІА «Agravery».

«Цьогоріч ми плануємо збільшити частку сторонньої сировини для переробки на цукрових заводах. Розмір сторонньої сировини, перш за все,  пов’язаний з нашими потужностями та можливостями переробки», — говорить Інна Єфімчук. За її словами, в 2017 році частка сторонньої сировини перевищила 30%, а загалом було заготовлено майже 3,1 млн т цукрового буряка (включно з врожаєм агрофірм «Астарти»).

Говорячи скільки стороннього буряка надійде на заводи «Астарти» цьогоріч, Інна Єфімчук каже: «Усе буде залежати від врожаю та ситуації з цукром як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Ми розраховуємо, що частка сторонньої сировини буде в межах 35%».

Компанія вже укладає договори з господарствами, які постачатимуть сировину для заводів «Астарта-Київ». «Ми авансуємо аграріїв, які сіятимуть для нас буряк і запланували на це витратити 120 млн грн. Цього року наші постачальники сировини зберігають площі цукрового буряка на рівні минулого року», —  говорить Єфімчук. При цьому, збільшувати відстань перевезення, виходити за радіус 100 км, компанія не планує.

Агрохолдинг «Астарта» поєднує 5 регіональних підрозділів: ТОВ «Полтавазернопродукт», ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», ТОВ «Добробут», ТОВ «Хмельницьке» і ТОВ «Волочиськ-Агро». Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування й реалізація зернових та олійних культур, виробництво м'яса й молока.