Ріттер Біо Агро

 У господарствах «Ріттер Біо Агро» та «Дедденс Агро» Гощанського району на Рівненщині принципово ведуть органічне виробництво. Ще у 2017 році тут отримали ще й органічний цукор зі свого, першого в Україні органічного цукрового буряка. Досі органіки ще не наважувалися братися за таку важку культуру.

Про це повідомляє прес-служба Гнідавського цукрового заводу.

Де переробляти органічний буряк? — саме це проблемне питання остаточно зупиняє навіть найрішучіших. «Досі вихід бачили у тому, щоби зайти на завод першими в сезоні, коли потужності ідеально чисті й нема ризику домішків», — пояснює генеральний директор товариств «Ріттер Біо Агро» та «Дедденс Агро» Віктор Щербачук.

У 2017 році першу партію унікального рівненського буряка взявся переробити Гнідавський цукровий завод.

«Ми доведемо, що вирощувати органічний буряк та отримувати з нього якісний цукор в Україні можливо», — оптимістично налаштований Віктор Щербачук.

Товариство «Дедденс Агро» працювало з 2008 року і мало інвестиції від німецького партнера. Але з 2013-го рішуче взяло курс на органічне виробництво і відтоді орієнтується виключно на власні кошти.

«Не хочемо перейматися зайвими зобов’язаннями, кредитними відсотками. Надійніше розраховувати тільки на себе. Не форсуємо події, а ретельно і поступово, невеликими кроками реалізовуємо сплановані проекти», — наголошує Віктор Щербачук.

У перспективі збираються розширити земельний банк з теперішніх 4-х до 10 тис. га. Кажуть, збільшення об’ємів подужають. Просто масштабують вже налагоджений порядок.