У патентній суперечці з компанією Ropa Fahrzeug und Maschinenbau GmbH з приводу автоматичної однорядної системи контролю глибини HOLMER EasyLift для бурякозбирального комбайна Terra Dos T4 було прийнято рішення.
Ropa визнає ексклюзивні права на європейський патент EP 3119182 від материнської компанії EXEL Industries SA і пов'язані з ним патентні заявки або патенти, вже видані в ЄС, Росії, Україні, Китаї, США і Канаді.

З 23.02.2019 р Ropa більше не матиме права пропонувати бурякозбиральну техніку з автоматичним однорядним регулюванням глибини копання. Компанія Ropa виплатить компенсацію компанії EXEL / HOLMER за обладнання, що поставляється компанією Ropa за допомогою цієї технології.

Компанія HOLMER офіційно представила систему допомоги водієві EasyLift на виставці agritechnica 2015 після того, як вона пройшла успішні випробування в попередньої збиральної кампанії.
Система EasyLift автоматично регулює глибину ведення окремих тіл сошників, так що кожен буряк завжди буде викопаний на оптимальній глибині. Бортовий комп'ютер розраховує висоту буряка за показаннями положення гребеня гичкодорізача і передає цю інформацію на тіло сошника. Така автоматизація дозволяє використовувати весь потенціал корчувача HR при збереженні незмінної продуктивності і якості.
Автоматичне регулювання глибини за допомогою HOLMER EasyLift з оптимальною робочою глибиною гарантує, що втрати при зламуванні та травмуванні коренеплодів, викликані недостатньою робочою глибиною, залишаться в минулому. Уникається також зайва глибина прибирання: занадто глибоке прибирання на 1 см призводить до непотрібних переміщень грунту в 100 т / га в поєднанні з підвищеним зносом і витратою пального.
HOLMER EasyLift дозволяє заощадити гроші і в той же час оптимально розвантажити водія, незалежно від форми буряка, сорту, погодних умов і місця розташування, нерівностей ґрунту, коливань врожайності, колії або нерівностей на краю поля.