На Гнідавському цукровому заводі проводять ревізію посівів цукрового буряка та розраховують на валовий збір і переробку «солодкого кореня» в межах 500 тис. т.

Про це у коментарі повідомив заступник голови правління Гнідавського цукрового заводу з питань сировини Олександр Нікішин, передає прес-служба підприємства.

На підприємстві розповіли, що такий об’єм цукросировини забезпечить роботу заводу на сто днів активної роботи і вони до цього готові.

«Ми продовжуємо модернізацію і реконструкцію заводу і готові переробляти більше, щоб не дати селянській праці пропасти, вчасно та ефективно переробити цукровий буряк», — запевнив Олександр Нікішин.

Нагадаємо, що з перших чисел вересня розпочнеться сезон збору буряків, тоді на Волині буде працювати два цукрових заводи — Мар’янівський та Гнідавський. Іваничівський цукровий завод, який є третім на Волині, цього року не буде займатися переробкою сировини, а лише прийомом буряків для подальшої їх передачі на інше підприємство

Гнідавські цукровари запевняють, що завод працюватиме стільки, скільки буде потрібно, щоб селяни отримали гідну винагороду за свою працю.