Завдяки модернізації ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» працюватиме у режимі 24/7.

Про це повідомила компанія на своїй Фейсбук-сторінці.
Заміна застарілого устаткування на Шепетівському цукровому комбінаті забезпечить його безперебійну роботу протягом нового виробничого сезону.
Докорінне оновлення виробничих потужностей шепетівських цукровиків вийшло на фінішну пряму, адже нині тривають лише роботи з налагодження нового обладнання.

Зокрема, завод одержав інноваційне німецьке вакуум-конденсаційне устаткування з сучасними утфельними підігрівниками першого, другого та третього продуктів, нові німецькі фільтри від компанії «Putsch» для очистки транспортерної води, потужні центрифуги для кристалізації цукру від компанії BMA та високопродуктивну бурякорізку від визнаного світового виробника — компанії «Glass und Wolff».

Більше того, «енергетичне серце» комбінату – місцева ТЕЦ, отримала нові градирні системи охолодження турбогенератора, а цехи підприємства облаштували новою підлогою.

За словами головного інженера ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» Романа Ковальчука, заміна фізично і морально застарілих агрегатів дозволить уникнути вимушених пауз під час виробного сезону на ремонт обладнання.

«Сподіваємося, що нове устаткування дозволить уникнути зупинок через технічні несправності та забезпечить безперебійний виробничий процес у режимі 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Таким чином ми плануємо підвищити показники переробки буряка та збільшити вихід цукру», — розповідає Роман Ковальчук.

У компанії «A’SPIK GROUP» також інформують, що обладнання, яке відповідає вимогам часу, дозволить значно заощадити на газі, а відтак оптимізує витрати виробництва. Крім того, у сезон цукроваріння зменшиться використання води з місцевої річки Гуска на охолодження обладнання

Однак в умовах сьогодення лише постійний розвиток може гарантувати конкурентоспроможність на внутрішньому і міжнародному ринках. Тому в «A’SPIK GROUP» вже розробляють план модернізації комбінату протягом наступного року. Так, передбачається докорінна реконструкція цукросушильного відділення, а також вивчається можливість переходу на сухе транспортування буряка, що значно підвищить ефективність переробки та екологічну безпечність виробництва.