Якраз до виставки Agritechnica 2019 HOLMER представляє новий копач: HRO. Копач з дисковою лемешевою парою. Комбайн з такими копачем, на сам перед призначений для легких, піщаних та липких  ґрунтів та забезпечує досягнення оптимальної якості копання.

Новий копач HRO може бути встановлений на комбайни HOLMER Terra Dos T4-30 та Terra Dos T4-40. 6-рядковий копача може бути з фіксованим міжряддям або зі змінним. У цьому випадку можна вибрати міжряддя від 45 до 50 см.

Особливості копача HRO:

  • Копач HRO особливо дбайливо дістає коренеплоди з піщаних або надзвичайно важких ґрунтів, що гарантує максимальний врожай.
  • Активний привід з автоматичним регулюванням коливань лемішів автоматично спрямовує коренеплід в потрібному напрямку, тим самим не даючи йому перекидатися на сторону, дозволяючи безпечно і дбайливо перемістити його до вальцьового столу.
  • Потужність приводу копача HRO на 40% більша порівняно з іншими системами дискових лемішів.
  • Запатентована і перевірена система HOLMER EasyLift забезпечує автоматичне заглиблення кожного окремого рядка, що дозволяє регулювати кожну пару лемішів по глибині. Це полегшує працю оператору, та дозволяє йому сконцентруватися на якості копання.
  • Усі дискові леміші мають можливість бокового руху до 70 мм.

Назва HRO означає «HOLMER-Roder Oppel Wheel». Oppel Wheel - міжнародна поширена назва для такої системи. Диски Oppel Wheel названо на честь німецько-американського винахідника Хайнца Карла Оппеля, який запатентував систему дискових лемішів в 1958 році.

Сама компанія HOLMER має досвід роботи з дисковими лемішами з 2006 року, впроваджує цю технологію в 2019 році на замовлення клієнтів.

Перший дисковий копач HRO після тестів в Німеччині, проходить практичні випробування у Франції. Оскільки польові випробування є переконливими, дисковий копач HRO буде вироблятися невеликою серією з 2020 року і вже зараз його можна замовляти.

Новий блок скребків HROMER HROMER на Terra Dos T4-30.Новий блок скребків HROMER HROMER на Terra Dos T4-30.