Гранульований жом із цукрових буряків користується незмінною популярністю на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Про це повідомила компанія на своїй Фейсбук-сторінці.

Зокрема, протягом 2019/2020 маркетингового року головним експортним споживачем екстрагованої січки цукрових буряків від «A’SPIK Group» став великий трейдер із США, який раніше не співпрацював з компанією. Відтак, корпорація отримала нові ринки збуту.

Великий попит на цей товар і на теренах нашої держави. Серед українських покупців вирізняються фермерські господарства і сільськогосподарські підприємства. Адже гранули, висушені до 88% сухої речовини, — цінний корм для великої рогатої худоби, який витримує довге зберігання та є багатим джерелом вуглеводнів.

Більше того, відома фірма із виготовлення харчування для "чотирилапих друзів" Pedigree у своїй технології виробництва також використовує бурякові гранули.

У компанії зазначають, що жом — побічний результат виробництва «солодкого продукту». На етапі “вимивання” цукрів із подрібнених буряків утворюється дифузійний сік, а екстрагована січка коренеплодів спрямовується на сушку і гранулювання. Результатом цих процесів і є сухий гранульований жом.

Однак, попри статус “неосновного” продукту, поживні гранули — це високоліквідний товар, адже бізнес-партнери «A’SPIK Group» розкуповують жом майже одразу після завершення виробництва.