РОЗУМНИЙ ВИБІР - ОБМЕЖЕНА СЕРІЯ: Від 259 999 євро
Condor Smart Line має всі переваги смарт-розпилювача Condor від компанії Agrifac.  
Завдяки реалізованим смарт-рішенням розпилювач Smart Line можна вважати найкращим у світі. Ці смарт-рішення також вимагають смарт-технологій на виробництві, тому ми можемо запропонувати цей самохідний розпилювач за найкращою ціною на ринку. Condor Smart Line випускається обмеженою серією (лише до 9 вересня 2019 року), тому не пропустіть шанс отримати найкращий у світі розпилювач за найкращою ціною в своєму класі!

Шасі StabiloPlus
Максимальна надійність.
Шасі Tandem з пневматичною підвіскою. Рівномірний розподіл ваги на всі 4 колеса. Керування з приводом на 4 та 2 колеса, поворот усіх коліс. Безступінчата колія шириною 150–225 см з можливістю регулювання через EcoTronicPlus. Кліренс: 125 см. Радіус розвороту: зовнішній — 675 см; внутрішній — 450 см.

Привід і рушійна система
Гідростатична плавна система повного приводу
Барабанне гальмо на кожному з 4 коліс. Швидкість руху по дорогам до 50 км/год*. Швидкості розпилення: 0–12 км/год / 0–25 км/год. Важіль керування, педаль і система круїз-контролю. Двигун: 6-циліндровий двигун Iveco потужністю 151 кВт (206 к. с.). Рівень IV EU / рівень 4f. Паливний бак: 305 л. Бак для оливи гідросистеми: 80 л. Бак для розчину AdBlue: 31 л. Антибуксувальна система (ASR).

Штанга J-Boom
Найкомпактніша і найнадійніша штанга обприскувача.
Система повної циркуляції. Система незалежного підйому штанг. Надійний захист від відхилення штанги завдяки пневматичній пружині. Надійна система захисту форсунок. Штанга J-Boom довжиною 36/24 м, пневматичні форсунки 13s. Електро-пневматична система керування бічними форсунками. StrictHeightPlus.

Система розпилення і бак GreenFlowPlus
Найкомпактніша гідросистема. Ніякої залишкової рідини.
Головний бак об’ємом 4000 літрів з дисплеєм та цифровими засобами вимірювання рівня рідини. Бак для чистої води об’ємом 450 літрів з дисплеєм та цифровими засобами вимірювання рівня рідини. Інжекторна система змішування, автоматична система регулювання, а також увімкнення/вимкнення. Промивальні форсунки для очищення бака. Ручний клапан під основним баком. Додатковий блок керування насосами та екран відображення рівня заповнення з лівого боку машини. Резервуар для миття рук і дозатор мила. Пістолет-розпилювач зі шлангом довжиною 7 метрів. Система автоматичної зупинки заповнювання. Система наповнювання з зовнішнім насосом і засобами підключення.

Система розпилення GreenFlowPlus з відцентровим насосом для розпилення з нержавіючої сталі. Ручний клапан для зливання під основним баком. Шланг для всмоктування довжиною 7 метрів (діаметр 3 дюйми).

Колеса й шини
4 колеса 380/90 R54 Alliance 350RC. Щити від грязі шириною 500 мм. Ширина колії: 150–225 см.

EcoTronicPlus + GPS
EcoTronicPlus: операційна система з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
GPS-антена DGPS. Пакет для GPS EcoTronicPlus або системи GPS на ваш вибір: Agleader,Raven, Topcon, Trimble TMX або GFX.

Кабіна керування
Зручна й простора кабіна з чудовим оглядом.
Система опалення і кондиціонування повітря (клімат-контроль). Система вентиляції з карбоновими фільтрами. Дзеркала з системами підігрівання та електричного регулювання. Бокові дзеркала з лівого і правого боку машини. Пневматична підвіска та система додаткового налаштування сидіння водія. Система робочого освітлення з 8 галогенними фарами, зокрема 2 фари розташовано з лівого та правого боку для освітлення штанги. Охолоджуваний відсік для зберігання під пасажирським сидінням. Радіо, компакт-диски/MP3. Система сповіщення про задній хід. Великі захищені від пилу відсіки для зберігання інструментів та захисного одягу. Електрична система з напругою 24 В, електрична система з напругою 12 В для електроніки кабіни.

Опції для систем освітлення й безпеки
Галогенні фари на даху кабіни.

Інші опції
Антикорозійне покриття (для рідких добрив)

*Залежно від законодавства конкретної країни.

Пакет "КОМФОРТНИЙ"
від 14 999 євро
Користуйтеся Condor Smart Line із ще більшим комфортом завдяки пакету Комфортний.

+Система автоматичного змащення
+Електричний клапан для зливання
+Індукційний бункер із системою очищення каністри
+Додаткові світлодіоди і система освітлення на штанзі
+FastFoldPlus
+Управління на незораних смугах для розвертання
+Камера заднього виду
Пакет "ПРОДУКТИВНОСТІ"
від 14 999 євро
Повністю розкрийте потенціал Condor Smart Line завдяки пакету Продуктивності.

+Потужність збільшена до 210 кВт (285 к. с.)
+Трансмісія HD
+Об’єм головного бака 5000 л
Пакет "ПОСЛУГИ"
від 29 999 євро
3 роки гарантії і обслуговування

Трирічна гарантія з лімітом використання:
1000 годин/рік, 10 000 гектар/рік

 

Контакты наших менеджерів:

Олександр Вибиванець

Східний регіон: Київська, Сумська, Кропивницька, Чернігівська, Харьківська, Полтавська, Вінницька, Житомирська, Черкаська, Миколаївська області.

Тел: +380 50 444 68 48
oleksandr@ holmer.com.ua

Олег Одижинський

Західний регіон: Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Львівська, Волинська, Івано-Франківська, Чернівецька області.

Тел: +380 50 486 70 74
odyz@ i.ua